خوشمزه جات

ترشی زنجبیل

ترشی زنجبیل با هر ترشی دیگری که تا الان خورده اید متفاوت می باشد. ترشی زنجبیل حس چشایی شما را به بازی میگیرد. هنگامی که مقداری از آن را در دهان قرار می دهید همزمان چند مزه تندی، ترشی و شیرینی را احساس می کنید. ترشی زنجبیل معمولا کنار سوشی سرو می شود اما خوردن این ترشی خوشمزه در کنار غذاهای دیگر نیز خالی از لطف نیست.

ذرت مکزیکی

ذرت مکزیکی یکی از خوشمزه ترین اسنک ها و میان وعده ها می باشد که بسیار پرطرفدار می باشد. که به راحتی می توانید در منزل تهیه و میل نمایید.طرز تهیه ذرت مکزیکی ابتدا 1 عدد کنسرو ذرت شیرین را به مدت 20 دقیقه بجوشانید و آبکش کنید.سپس قارچ ها را خرد کنید...

ماست و خیار مجلسی

ماست و خیار یکی از پایه های ثابت سفره های ایرانی است که بسیار خوشمزه و لذیذ است. ماست و خیار با اضافه کردن کمی آب به آن به عنوان شام سبک و خوشمزه در شب های گرم تابستان خورده می شود که به این شام لذیذ آب دوغ خیار گفته می شود.

ادویه چیلی

ادویه چیلی یکی از ادویه های محبوب می باشد و به دلیل طعم بی نظیر آن در بیشتر غذاها مخصوصا بیشتر غذاهای مکزیکی استفاده می شود. ادویه چیلی از ترکیب چند ادویه درست می شود که تهیه آن بسیار ساده می باشد.

طرز تهیه سس وینگرت

سس دنیای بزرگی دارد، از زمانی که سس ابداع شد خوراکی ها همگی دلچسب تر و دنیا جای بهتری برای زندگی شد. اگر بخواهیم با زبان ساده فرق بین سس و دیپ را بگوییم، این است که سس به خوردنی اضافه می شود ولی خوردنی به دیپ اضافه می شود.