خوراک

پوره سیب زمینی

پوره سیب زمینی(Mashed potato) یکی از محبوب ترین دورچین ها محسوب می شود. اغلب پوره سیب زمینی کنار غذاهای گوشتی مانند استیک و سبزیجات سرو می شود.پوره سیب زمینی بسیار راحت تهیه می شود و بسیار خوشمزه است.

کینوا

پیشتر درعشق آشپزی در رابطه با خواص کینوا گفته شده است و چند نوع غذا با کینوا آموزش داده شده است. در این پست نحوه پخت کینواساده را آموزش خواهیم داد.کینوا ساده می تواند کنار غذا سرو شود و یا در انواع سالاد استفاده شود.نحوه پخت کینوا ابتدا کینوا را بشویید.

کینوا و سبزیجات

همانطور که در پست های قبل گفته شد کینوا خواص بسیاری دارد که با توجه به کالری کم و فیبر زیاد کینوا جایگزین مناسبی برای برنج می باشد. غذاهای مختلفی را می توان با کینوا تهیه کرد و از خواص بی نظیر آن بهره مند شد.

خوراک لوبیا

یک روز خوب با یک صبحانه خوب شروع می شود. روزهای سرد صبحانه گرم می طلبد.خوراک لوبیا و نیمرو یکی از بهترین و مناسب ترین صبحانه ها برای شروع یک روز خوب است.

میرزا قاسمی

میرزا قاسمی یکی از پیش غذاهای مورد علاقه ایرانی ها می باشد. روایت است میرزا قاسمی توسط محمد والی خان حاکم رشت در زمان ناصرالدین شاه ابداع شده و گسترش یافته است.در شمال کشور میرزا قاسمی را هم با نان و هم به همراه برنج سرو می کنند.