سوپ

سوپ اسفناج و بروکلی

سوپ اسفناج و بروکلی غذایی بسیار سالم و مناسب فصل های سرد می باشد. در فصل های سرد که هوای شهرهای بزرگ آلوده می باشد بهتر است غذاهای سالم استفاده شود. توصیه می شود لبنیات، میوه و سبزیجات فراوان استفاده شود.

سوپ جو دوسر

سوپ یکی از خوشمزه ترین و پر طرفدارترین پیش غذاها محسوب می شود. سوپ برای شب های سرد زمستان نیز بسیار مناسب است. در این پست عشق آشپزی سوپ جو دوسر را آموزش می دهیم که علاوه بر طعم لذیذ و عطر بی نظیر آن بسیار مقوی و پرخاصیت است.

سوپ سیب زمینی و نخودفرنگی هندی

سوپ سیب زمینی و نخود فرنگی هندی یک پیش غذای بسیار معطر و خوش طعم می باشد که به دلیل تند بودن اشتها را تحریک کرده و میل به غذا را زیاد می کند. این سوپ خوشمزه هندی مناسب هوای سرد است.

سوپ قارچ و خامه

همیشه سوپ برای پیش غذا بهترین گزینه است. سوپ انواع مختلف دارد، می توانید متناسب با مهمانی و سلایق افراد بهترین دستور سوپ را انتخاب کرد.درعشق آشپزی متناسب با تمامی سلایق می توانید دستور سوپ های خوشمزه و متفاوت را پیدا کنید و لذت ببرید.

سوپ کدو حلوایی

از زمان های گذشته کدو حلوایی یا کدو تنبل یکی از خوشمزه های مهمانی شب یلدا بوده است، دست به کار بشوید و امسال برای شب یلدا کمی خلاقیت به کار ببرید و کدو حلوایی یلدا را به شکل و مزه ای جدید آماده کنید و در کنار خانواده از طعم منحصر به فرد این سوپ لذت ببرید.

سوپ گوجه فرنگی

از سوپ های سریع، لذیذ، ساده و خوشمزه می توان به سوپ گوجه فرنگی اشاره کرد. در کمترین زمان شما می توانید سوپ گوجه فرنگی خوشمزه و خوشرنگ را درست کرده و میل نمایید. برای دیدن طرز تهیه ادامه متن را مطالعه بفرمایید.

سوپ کدو سبز

برای تهیه سوپ کدو سبز ابتدا کدوها را بشورید، پوست بگیرید و خرد کنید، سیر خرد شده را در روغن تف دهید. کدو، ریحان، آویشن، عصاره مرغ و آب را به سیر اضافه کنید، 20 دقیقه بعد نمک و فلفل را به سوپ اضافه کنید و تمامی مواد را با گوشت کوب برقی پوره کنید..

سوپ لبو

با شروع فصل پائیز و زمستان بازار سوپ و آش حسابی داغ می شود.سوپ لبو، یک پیش غذا خوش رنگ، خوشمزه و مناسب شب های سرد پائیز است. این سوپ را می توانید برای مهمانی شب یلدا سرو کنید.