سالاد

سالاد بادمجان ترکی

سالاد بادمجان ترکی یکی از سالادهای بسیار خوشمزه و معطر ترکیه می باشد. این سالاد طعم دودی خوشایندی دارد که در کنار غذاهای کبابی بسیار مناسب می باشد. در این پست عشق آشپزی این سالاد خوشمزه کبابی را آموزش خواهیم داد

سالاد هویج ترکی

کشور ترکیه یکی از همسایگان ایران می باشد و بین ایرانیان بسیار محبوب می باشد. سالانه عده بسیاری برای مسافرت به این کشور زیبا می روند. یکی از محبوبت های ترکیه غذاهای خوشمزه آن می باشد. درعشق آشپزی چند غذای ساده و خوشمزه آموزش داده شده است.

سالاد سزار

سالاد سزار یک سالاد خوشمزه و پرطرفدار است که امروزه در بیشتر رستوران ها سرو می شود. سالاد سزار توسط سزار کاردینیCaesar Cardini که یک مهاجر ایتالیایی بوده و در مکزیک و ایالات متحده در صنعت غذا و رستوران مشغول بوده است ابداع شده است.

سالاد کلم

سالاد کلم از جمله سالادهای ساده و خوشمزه می باشد که در کنار غذاهای فست فودی سرو می شود. درعشق آشپزی این سالاد کلم ساده را آموزش می دهیم.طرز تهیه سالاد کلم ابتدا کلم شسته شده را باریک و نازک خرد کنید. سپس هویچ را پوست کنده و ترجیحا با رنده درشت رنده کنید.

سالاد تبوله

سالاد تبوله یک سالاد خوشمزه و بسیار مغذی می باشد. سالاد تبوله شباهت زیادی به سالاد شیرازی خودمان دارد. این سالاد خوشمزه بهترین گزینه برای سرو شدن کنار غذاهای گوشتی مانند استیک و شنیتسل می باشد.اگر طرفدار سالاد شیرازی هستید حتما عاشق تبوله می شوید.

سالاد الویه

سالاد الویه یک نوع غذای سرد روسی می باشد که یکی از خوشمزه ترین و پر طرفدارترین پیش غذاهاست که در بیشتر مهمانی ها سرو می شود.برای تهیه سالاد الویه ابتدا مرغ را همراه پیاز، هویج، زردچوبه، نمک و فلفل و کمی آب بپزید.