پاستا

فتوچینی با تن ماهی

پاستا این خوراکی پرطرفدار که بسیار ساده و سریع هم آماده می شود. اگر از طرفداران پاستا هستید حتما فتوچینی با تن ماهی را امتحان نمایید. غذایی خوشمزه و ساده که کمتر از 30 دقیقه پخته می شود.

چاینیز فود

غذای چینی در سراسر دنیا از محبوبیت بسیاری برخوردار است. یکی از این خوراکی های محبوب نودل می باشد که در بیشتر غذاها از آن استفاده می شود. نودل و سبزیجات یکی از محبوب ترین، سریع ترین و خوشمزه ترین غذاهای چینی می باشد.

اسپاگتی با سس بلونز

اسپاگتی (spaghetti)یکی از غذاهای محبوب ایتالیایی می باشد که در بین ایرانیان نیز بسیار شناخته و پرطرفدار است. البته به اشتباه به اسم ماکارونی شناخته می شود. در عشق آشپزی انواع مختلف پاستا معرفی خواهد شد تا با انواع آن آشنا شوید.

پاستا آلفردو

پاستا یک غذای ایتالیایی می باشد که در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد. یکی از محبوب ترین آن ها پاستا با سس آلفردو می باشد.پاستا آلفردوبا پنه درست می شود.درعشق آشپزیعلاوه بر دستور پاستا انواع آن را نیز معرفی خواهیم کرد.پاستا پنهبه پاستای لوله ا

راویولی

راویولی یک نوع پاستای بالشتی می باشد که با سبزیجات یا مواد گوشتی پر می شود و در آب جوش پخته می شود. برای درست کردن راویولی ابتدا باید خمیر آن را درست کرد.

لازانیا

لازانیا یکی از غذاهای پرطرفدار مخصوصا در بین کودکان می باشد. لازانیا انواع مختلفی دارد مانندلازانیاگوشت، لازانیا سبزیجات، لازانیا اسفناج و ... که در اشکال مختلف رولی، لایه ای و لقمه ای درست می شود، اما نوع مرسوم آن لازانیا گوشت لایه ای می باشد.