خورش

خورش قورمه سبزی

قورمه سبزی خوشمزه ترین و پرطرفدارترین غذای ایرانی است. قورمه سبزی بوی زندگی و حال خوب هر خانه است. با قورمه سبزی می شود عاشقی کرد، می توان تمرین صبر کرد. برای داشتن یک قورمه سبزی عاشقانه و خوشمزه نباید از سبزی آماده و فریز شده استفاده کرد، باید سبزی تازه را با عشق پاک کرد، شست و خرد کرد، باید با تمام مواد معاشرت کرد و در تمامی مواد عشق تزریق کرد.

مرغ با سس پرتقال

مرغ با سس پرتقال طعم بسیار مطبوع دارد. طعمی ملس و لذت بخش. در این پست عشق آشپزی این غذای خوشمزه را آموزش خواهیم داد.طرز تهیه مرغ با سس پرتقال ابتدا مرغ را درون ظرف درب دار بریزید. سپس پیاز، سیر، آب لیمو، زعفران و مقداری از آب پرتقال را روی مرغ بریزید و ...

خورش گوشت و لوبیا کاشانی

گوشت لوبیا یا به گویش شیرین کاشونی گوشت لوبیب یا گوشت لوبیوب یکی از غذاهای سنتی و اصیل کاشان می باشد. این خورش خوشمزه هم با نان و به همراه پلو سرو می شود. در این پست عشق آشپزی خورش گوشت و لوبیا کاشانی خوشمزه را آموزش می دهیم.

خورش ریواس

خورش ریواس یکی از خورش های خوشمزه بهاری می باشد، زیرا ریواس در فصل بهار به بازار می آید. اگر از طرفداران غذاهای ترش و خوشمزه هستید حتماخورش ریواس را امتحان کنید. در این پست عشق آشپزی دستور ساده خورش ریواس را آموزش خواهیم داد.

خورش سیب آلو

خورش سیب آلو بسیار آسان با طعمی مطبوع و دل انگیز است. اگر از غذاهای تکراری خسته شده اید حتما این خورش خوش طعم را امتحان کنید.طرز تهیه خورش سیب آلو ابتدا سیب را پوست بگیرید. سیب را از وسط نصف کرده سپس از طول خلال کنید. خلال سیب نباید نازک باشد.

خورش قیمه

خورش قیمه از آن دست غذاهای محبوب ایرانی می باشد. هرچند دستور یکسانی دارد اما بعضی قیمه ها عطر و طعم بهشتی دارد. یکی از خوشمزه ترین خورش قیمه را درعشق آشپزی آموزش خواهیم داد.

باقلا قاتق

باقلا قاتق یک غذای خوشمزه شمالی می باشد که معمولا آن را کنار ماهی سرو می کنند. عطر سیر و شوید باقلا قاتق بی نظیر است. رکن اصلی باقلا قاتق پاچ باقلا می باشد که به آن لوبیا رشتی، لوبیا کشاورزی و در گویش محلی پاچ باقلا می گویند.

خورش کرفس

خورش کرفس طرفداران خاص خودش را دارد. بعضی از افراد نسبت به خورش کرفس کم لطفی می کنند و آن را دوست ندارند اما با این دستور حتما عاشق این خورش معطر و خوش طعم می شوند. ابتدا پیاز را خرد کرده و سرخ کنید

قیمه بادمجان

قیمه بادمجان یکی از خورش های خوشمزه و اصیل ایرانی است که بسیار پرطرفدار است. رکن اصلی قیمه بادمجان، بادمجان است که بسیـار خوشمزه است.

خورش کاری

خورش کاری به چند روش پخته می شود. این غذای خوشمزه بیشتر مخصوص کشورهای آسیای شرقی مانند تایلند و مالزی می باشد. ابتدا پیاز را ریز خرد و به همراه سیر تف دهید. در کمی کره مرغ را سرخ کنید تا طلایی شود. سپس مرغ را به پیاز و سیر اضافه کنید.

قیمه نثار

خورش قیمه نثار یک غذای پر طرفدار و اصیل قزوین می باشد.قیمه نثار بسیار معطر و خوش طعم می باشد و بسیار مجلسی و جذاب است.امیدوارم این غذای به شدت خوشمزه را درست کنید و از طعم بی نظیر قیمه نثار لذت ببرید.

مرغ ناردون

شب یلدا بلندترین شب سال می باشد، ما ایرانی ها این شب بلند را با مهمانی و دور هم جمع شدن در خانه بزرگان خانواده جشن می گیریم.شب یلدا خوراکی های مخصوص خود را دارد که ما در عشق آشپزی این خوراکی های خوشمزه را آموزش خواهیم داد.