مرغ

مرغ کبابی هندی

غذاهای هندی به دلیل داشتن ادویه های مختلف طرفداران زیادی دارد. یکی از ادویه هایی که در غذاهای هندی زیاد استفاده می شود گرام ماسلا می باشد. کلمه ماسالا در زبان هندی به معنی ادویه است.

مرغ سوخاری با سس کره بادام زمینی

مرغ سوخاری از غذاهای محبوب می باشد. برای مزه دار کردن مرغ روش های زیادی وجود دارد. درعشق آشپزی روش های مختلف و هیجان انگیزی را آموزش خواهیم داد.مرغ سوخاری با سس کره بادام زمینی از آن دسته از غذاهایی است که مطمئنا عاشق آن می شوید.

چیکن استروگانف

چیکن استروگانف یک غذای روسی می باشد. بیف استروگانف توسط آشپزی با نام استروگانف ابداع گردید به همین منظور نام این غذا به نام این آشپز ثبت گردیده است. بیف استروگانف با ژولین گوساله تهیه می شود و چیکن استروگانف با ژولین مرغ.

شنیتسل مرغ

شنیتسل مرغ یکی از غذاهای محبوب همه و مخصوصا کودکان می باشد. با این دستور می توانید به راحتی در منزل برای کودکان دلبندتان این غذای ساده، خوشمزه و سالم را تهیه کنید.

کیوسکی مرغ

کیفسکی یاکیوسکی(kievski) نام یه نوع یک سوخاری می باشد که با سینه مرغ درست می شود و متعلق به کشور اوکراین و شهر کیو (kiev) است. کیوسکی مرغ را می توان با دو نوع مغز پخت، که با توجه به سلیقه خودتان می توانید نوع ان را مشخص کنید.

فیله مرغ مغزدار

اگر از غذاهای تکراری با مرغ خسته شده اید حتما فیله مرغ مغزدار را امتحان کنید. این دستور فیله مرغ مغزدار بسیار لذیذ است. برای تهیه فیله مرغ مغزدار ابتدا فیله مرغ را روی تخته بگذارید و روی فیله را کیسه فریزر بپوشانید و با بیفتک کوب به آرامی بکوبید

مرغ کنجدی

یکی از خوشمزه ترین غذاهایی که با مرغ می توانید تهیه کنید مرغ کنجدی عسلی می باشد. بسیار خوش عطر و طعم و بسیار لذیذ می باشد. در عشق آشپزی این غذای خوشمزه را به شما آموزش می دهیم تا تهیه نمایید و نوش جان کنید.