صبحانه

اوتمیل کدو حلوایی

اوتمیل یکی از سالم ترین، کامل ترین و خوشمزه ترین صبحانه ها می باشد که بسیار راحت و سریع آماده می شود. در این پست عشق آشپزی اوتمیل کدو حلوایی را آموزش می دهیم که بسیار مناسب روزهای سرد سال می باشد.طرز تهیه اوتمیل کدو حلوایی...

صبحانه انگلیسی

صبحانه انگلیسی یکی از صبحانه های محبوب می باشد که نه تنها در بریتانیا بلکه در همه جا مخصوصا ایران طرفدارن زیادی دارد. بشقاب صبحانه انگلیسی معمولا از 5 تا 7 بخش تشکیل شده که بنا به زائقه می توانید انتخاب نمایید.

املت گوجه فرنگی

املت گوجه فرنگی یکی از خوشمزه ترین و پرطرفدارترین صبحانه های ایرانی است. معمولا بیشتر خانواده های ایرانی روزهای تعطیل صبحانه املت گوجه فرنگی به همراه نان بربری تازه میل می کنند.

تست فرانسوی

برای روزهای خاص زندگیتان صبحانه خاص درست کنید تا روزتان را خاص شروع کنید.تست فرانسوی یا فرنچ تست یک صبحانه خاص، خوشمزه و سریع است که عطر بی نظیر آن شما را مدهوش می کند و اهل منزل را سرحال

عدسی

در روزهای سرد سال خوردن صبحانه گرم می تواند روز آدم را بسازد. طبع عدس سرد است می توان به جای عدس از دال عدس استفاده کرد که طبع گرم دارد.

پنکیک

پینکیک یا کیک تابه ای نوعی کیک سریع است که در تابه و به شکل گرد و نازک پخته می شود. پنکیک را با میوه هایی مانند موز، توت فرنگی و شیرین کننده هایی مانند شیره درخت افرا، مربا،عسل و شکلات سرو می کنند.

اوتمیل جو دو سر

اگر از صبحانه تکراری خسته شده اید حتما صبحانه با جودوسر یا اوتمیل خوشمزه و رژیمی را درست کنید و از آن لذت ببرید.اوتمیل جو دوسر با شیر یک صبحانه مقوی و خوشمزه است. اوتمیل جو دوسر مانند حلیم جو دوسر می باشد.