نوشیدنی

قهوه دالگونا

قهوه دالگونا نوشیدنی محبوب روزهای کرونایی می باشد. با یک سرچ ساده انواع ویدیوها را از این نوشیدنی خوشمزه خواهید یافت. در عشق آشپزی نیز این نوشیدنی جذاب را آموزش خواهیم داد تا در این روزها که بیشتر در منزل هستید این نوشیدنی جذاب را درست کرده و لذت ببرید.

قهوه ترک

قهوه ترک یکی از نوشیدنی های معروف و پرطرفدار می باشد که امروزه جایگاه خاصی در تمام دنیا دارد. قهوه ترک یک نوع قهوه دمی می باشد که معمولا در قهوه جوش هایی به شکل شیرجوش و با جنس مس درست می شود.

دمنوش سیب دارچین

دمنوش نوع نوشیدنی است که در آن از ریشه، ساقه، گل، برگ، میوه و پوست میوه گیاه استفاده می شود. اجزای دم نوش را داخل قوری یا لیوان مخصوص دم نوش ریخته، آب جوشیده روی آن میریزیم و به مدت 5-3 دقیقه می گذاریم دم بکشد، سپس نوش جان می کنیم.

میلک شیک توت فرنگی رژیمی

میلک شیک به طور کلی به نوشیدنی شیرین و خنکی گفته می شود که از ترکیب بستنی، شیر پرچرب و میوه تهیه می شود. معمولا روی میلک شیک را با خامه، انواع میوه، سس شکلات، اسمارتیز و ... تزیین می کنند.

میلک شیک موز رژیمی

میلک شیک به طور کلی به نوشیدنی شیرین و خنکی گفته می شود که از ترکیب بستنی، شیر پرچرب و میوه تهیه می شود. معمولا روی میلک شیک را با خامه، انواع میوه، سس شکلات، اسمارتیز و ... تزیین می کنند. درعشق آشپزی میلک شیک موز رژیمی را آموزش می دهیم .

چای ماسالا

چای ماسالا یک نوع چای هندی است که به علت طعم بی نظیر آن امروزه همه جای دنیا طرفدار دارد. این چای معطر به سلامت قلب، هضم غذا و کنترل قند خون کمک می کند.

آیس کافی سریع

آیس کافی از آن دسته نوشیدنی هایی است که هم در گرما و هم در سرما دلچسب است. آیس کافی نوشیدنی خوشمزه ای است که به راحتی می توانید در منزل تهیه و از نوشیدن آن لذت ببرید و خستگی یک روز پر کار و پر مشغله را رفع نمایید.