کیک

کوکی زنجبیلی

کوکی زنجبیلی ساده و خوشمزه که خیلی سریع آماده می شود. این روزها همه جا رنگارنگ و پر از نور و روشناییست. حتی اگر در مناطقی زندگی میکنید که از حال و هوای کریسمس خبری نیست حتما عکس های جذاب دکورهای زیبا و خوراکی های جذاب این روزها را زیاد دیده اید. کوکی زنجبیلی هم از خوراکی های مخصوص روزهای روشن کریسمس است حتما این کوکی خوشمزه را تهیه کنید و کنار نوشیدنی عصر زمستان نوش جان کنید.

کلوچه سیب

کلوچه  سیب یک کلوچه خوشمزه و بسیار آسان می باشد که به راحتی می توانید در منزل تهیه کنید. این کلوچه خانگی را در عشق آشپزی به شما آموزش خواهیم داد تا برای عصرانه و میان وعده تهیه و نوش جان نمایید.

بیسکوئیت کره ای دو رنگ

بیسکوئیت از کلمه لاتین bis( دو بار ) و coquere(پخته شده) گرفته شده است که به معنای 2 بار پخته شده می باشد. این نام از شیوه پخت بیسکوئیت گرفته شده است زیرا ابتدا آن را پخته و سپس داخل فر قرار می دادند تا به آرامی خشک شود. در این پست عشق آشپزی بیسکوئیت کره ای خوشمزه را آموزش می دهیم.

کیک یزدی

کیک یزدی یکی از کیک های خوشمزه ایرانی می باشد که طرفدار زیادی دارد. عطر هل و گلاب کیک یزدی یاد آور روزهای خوش گذشته است. طرز تهیه کیک یزدی نوستالژی را در عشق آشپزی آموزش خواهیم داد.

رولت طرحدار هندوانه ای

با نزدیک شدن به شب یلدا همه در حال آمادگی برای بلندترین شب سال هستند. درعشق آشپزی خوشمزه ترین خوراکی های مخصوص شب یلدا را آموزش می دهیم تا با این خوراکی های خوشمزه لحظات شیرینی کنار عزیزتان داشته باشید.